DNA a kaviár – regenerácia pokožky po lete

Opálili ste sa viac ako ste chceli? Zostali vám jemné vrásky?  Zrelá pleť bez života?  Prípravky s kaviárom a DNA to napravia.

Doprajte si „ High-Tech“ DNA – kaviárové ošetrenie

adn-poster

DNA – známa ako kyselina dezoxyribonukleová sa nachádza v každom živom organizme. DNA je v bunkách uložená ako dvojzávitnicová špirála, s vláknami s opačnou orientáciou.

Medicínsky výskum dokázal,  že DNA kaviáru a jeho extraktov má extrémne regeneračné účinky. Začal sa pridávať do krémov a sér, vznikli tak produkty s mimoriadnou účinnosťou, ktoré patria dnes na trhu k najdrahším a najkvalitnejším.

Prečo je to tak?

Pretože prípravky s obsahom kaviáru a DNA obsahujú nosiče s genetickou informáciou na vznik bielkovín, ktoré potrebujú bunky k svojmu zdravému rastu, rozmnožovaniu a regenerácii.

AKO pôsobí DNA a KAVIÁR

 • kontroľujú syntézu bielkovín
 • intenzívne hydratujú 1 DNA molekula viaže 10 000 molekúl vody
 • regenerujú suchú a zvädnutú pleť
 • opravujú mutácie buniek
 • zvláčňujú a dodávajú liftingový efekt
 • obnovujú pružnosť a elasticitu
 • hoja jemné vrásky spôsobené UV žiarením,  opálením a  prudkým spálením
 • hoja jazvy
 • na mastnej, zmiešanej a suchej pleti optimalizujú tvorbu mazu

Čo mám urobiť?

 1. Prihlásiť sa na lekársku kozmetiku na uvedené ošetrenie v PRIMUM Clinic
 2. Jedno ošetrenie je „ záchranné“
 3. Tri ošetrenia v priebehu mesiaca – viditeľné výsledky a zlepšenie kvality pleti
 4. Vybrať si produkty na domácu starostlivosť

Základom ošetrenia sú TOP produkty Rémy Laure DNA série a očný krém s kaviárom Caviar of Switzerland, ktoré majú DNA extrahované z kaviáru z lososích ikier a pravý kaviár.

primum-clinic-kaviar-caviar-of-switzerland-exkluzivna-kozmetika-2remy-laure-francuzska-kozmetika-dna-primum-clinic

V produktoch sú DNA a RNA prírodného pôvodu. Podporujú výraznú regeneráciu pokožky a tvorbu nových  zdravých buniek.

 

DNA ošetrenie s kaviárom  –  30 % zľava do 31.10.2016  – viac info a októbrové zľavy

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ  –  20 % zľava na nákup produktov Rémy Laure a Caviar of Switzerland do 31.10.2016

AKO? Navštívte nás v Primum Clinic na Štúrovej 26, Dunajská Streda.

DNA  BEAUTY  CREAM –  Najpredávanejší KRÉM KRÁSY

remy-laure-dna-beauty-krem-kozmetika-primum-clinicodstráni 3 príčiny starnutia:

 1. nedostatok vlhkosti
 2. pokles pružnosti
 3. spomalená reprodukcia buniek kožného tkaniva

Krém má schopnosť viazať vodu pomocou molekúl DNA,  hydratuje, ochraňuje pred voľnými radikálmi, škodlivým UV žiarením a pred starnutím buniek. Hrá podstatnú úlohu v obnovení kožných tkanív (napr. malé porania), keďže má podiel na  syntéze bielkovín.

Odporúča sa používať od veku 25 rokov, ráno aj večer. Krém má jemnú jazmínovú vôňu. Pre výrazné zlepšenie kvality pleti aplikujte DNA Beauty krém spolu s DNA embio – vitalizujúcim sérom.

DNA čistiace mlieko

Čistiace mlieko naviaže látky obsahujúce vodu, zbaví pokožku odumretých buniek, nadbytočnej mastnoty, nečistoty a baktérií. Čistiace mlieko tvár čistí a odličuje.

DNA embio-vitalizujúce sérum

Účinné tekuté sérum na  vylepšenie  stavu pokožky, stimuluje fungovanie kožných buniek. Dodáva „lifting “, pomáha udržiavať plnosť a mladistvý vzhľad pokožky. Hydratuje, ochraňuje pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a pred slnečným žiarením. Obsahuje extrémne množstvo účinných látok vrátane kolagénu.

Sérum napráva zničenú, citlivú a podráždenú pleť. Je vhodné na každý typ pleti. Môže sa používať samostatne, alebo spolu s DNA Beauty krémom.

Aplikujeme ho ráno a večer s DNA beauty krémom.

Sérum je obzvlášť vhodné v prípade sezónnych výkyvov počasia, alebo na pokožku vystavenú silnému stresu.

EXTRA vlasnosť:  Hojí všetky poranenia kože – potláča a hojí strie,  je vhodné pre tehotné ženy.

DNA čistiaci krém

 Je určený pre, zmiešanú, normálnu, suchú, unavenú a zrelú pleť. Používa sa ráno aj večer, podľa potreby aj na odstránenie mejkapu. DNA čistiace mlieko hydratuje a čistí pokožku,  zvláčňuje a ochraňuje hydrolipidnú vrstvu.

DNA pleťová voda

Tonikum bez alkoholu s DNA potrebné  na stimuláciu unavenej a stresu vystavenej pleti. Dodáva  sviežosť, zlepšuje mikroobeh a pomáha pri liečbe menších poranení akné. Upokojuje pokožku. Je vhodné aj pre mužskú pleť po holení. Pre ženskú pleť sa odporúča na každodenné použitie od 25 rokov.

Pleťová voda je vhodná na každý typ pleti, najmä na dehydrovanú a mastnú pleť. Je veľmi dobre znášaná aj pleťou suchou, zrelou a problematickou. Hydratuje a zmäkčuje pokožku, účinné látky následne použitých prípravkov sa vstrebávajú do pokožky ľahšie a hlbšie.

DNA hydratačná maska

Vďaka mimoriadnemu hydratačnému účinku táto krémová maska zjemňuje pokožku, napĺňa ju energiou, reštrukturalizuje tkanivá a vyhladzuje jemné vrásky a regeneruje..

Používa sa 1-2x týždenne po ošetrení prípravkami DNA (čistiace mlieko a tonikum) s dĺžkou pôsobenia 7-10 minút.

Jednotlivé komponenty masky prenikajú hlboko do pokožky. Príjemne ochladzuje aj slnkom spálenú pleť. Jemne brnivý pocit spôsobuje práve  DNA.

Je vhodná pre všetky typy pleti, veľmi účinná je v prípade mimoriadne suchej pokožky vystavenej škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Vhodná je aj na dosiahnutie intenzívnej hydratácie pleti.

DNA očná relaxačná maska

Mimoriadne jemná maska, ktorá hydratuje a vyživuje chúlostivú oblasť okolo očí. Maska zmenšuje kruhy a vačky okolo očí, upokojuje pokožku a zabezpečuje okamžitý príjemný pocit.

DNA krém na očné okolie

Regeneruje pokožku okolo očí, je veľmi účinný proti tvorbe vrások. Vylepšuje mikroobeh,  redukuje tmavé kruhy a opuchy okolo očí. Pomáha obnove hydrolipidnej vrstvy. Obsahuje olej z marhuľových jadier, ktorý je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny a vitamín A.

Na veľmi suchú pokožku je možné DNA krém na očné kontúry používať ráno aj večer. Nezanecháva pocit mastnoty, má ľahkú konzistenciu a okamžite sa vstrebáva do pokožky.

 

Tešíme sa na vás,

váš tím PRIMUM Clinic.

Komentáre

komentárov

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top