Otvorili sme komplexný a špecializovaný kozmetický salón Rémy Laure – prvý na Slovensku

PRIMUM CLINIC otvorila začiatkom decembra 2015 vo svojich priestoroch prvý špecializovaný kozmetický salón zameraný výlučne na francúzsku profesionalitu s kozmetickými produktmi RÉMY LAURE. Okrem procedúr, kde hlavným produktom sú bahná na báze prírodných účinných látok vysokej kvality, sa sústreďujeme aj na dermatokozmetické ošetrenia, ktoré sú časté pri problematickej pleti a akné.

Bahná Rémy Laure, nazývané tiež „čierny diamant“, vznikajú zrením rastlín v lone prírody. Svojím jedinečným obsahom na báze kyseliny humínovej a ďalších účinných minerálov, vitamínov a stopových prvkov zabezpečujú, že zábaly a masky z týchto bahien majú výrazné detoxikačné, protirakovinové a antioxidačné účinky. Aplikácia bahna na tvár, chrbát, prsia, či dekolt poskytuje tiež zjavný vypínací, regeneračný, hojivý a protizápalový účinok. Pri liečbe problematickej pleti už klinická prax preukázala, že sú veľmi účinné pri riešení aj závažných kožných problémov mastnej a zmiešanej pleti, pomáhajú pri  seboroickej pleti a zmierňujú všetky typy zápalových procesov v koži.

Bahennú terapiu Rémy Laure aplikujú už viac ako 20 rokov renomované kliniky v USA a Japonsku. Bahenné zábaly patrili už stovky, či tisícky rokov medzi najprirodzenejšiu terapiu, ktorou sa ľudstvo staralo o svoju pleť a riešilo rôzne dermatologické problémy. Dnes, v čase návratu k čistým prírodným produktom, sa nám otvára nová cesta pre ošetrenie našej pleti bez chémie a vedľajších účinkov. Táto cesta sa volá kozmetika RÉMY LAURE.

Okrem spomínaných alpských a kanadských  bahien do kozmetiky Rémy Laure patria aj rôzne krémy, séra, pílingy a masky  na hydratáciu, revitalizáciu a vrásky. Produkty obsahujú najnovšie technológie na báze DNA, peptidov, kyseliny hyalurónovej, zlata, striebra, alginátov, biovitamínových formúl a iných dôležitých kozmetických komponentov. Špecialitou profesionálov Rémy Laure je vyvinutie bieliacich komplexov na výlučne prírodnej báze moruše a celosvetové uznanie, ktoré sa dostalo tejto značke hlavne v Japonsku kde porcelánovo biela a zdravá pleť je základným predpokladom pre spokojnosť. Aj vy si už viete vyskúšať efekt zosvetlenia a farebného zjednotenia alebo len jednoducho skvelý účinok bahien, ktorým sa nastaví správne Ph pokožky.

Pre viac informácií o produktoch Rémy Laure kliknite na www.remylaure.sk alebo sa informujte priamo  na č.t. 0948 360 175.

Skvelé tipy na vianočný darček a akciové ponuky mesiaca december nájdete priamo tu. V ponuke sú aj darčekové poukážky v rôznych hodnotách.

Podporte zdravie vašej pokožky čistou prírodou – bahnami a dermatokozmetikou Rémy Laure.

Komentáre

komentárov

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top