Neinvazívna plastika tela kyselinou hyalurónovou

Ako prví na Slovensku predstavujeme komplexnú ponuku Body Contouringu – formovania tela kyselinou hyalurónovou bez skalpela. Neinvazívny body contouring je pomerne nová oblasť v estetickej medicíne, v Primum Clinic sa o vás postarajú lekári špecialisti priamo vyškolení na túto metódu.

Už sa nemusíte báť celkovej narkózy, či dať si do tela implantáty. Konkrétnu časť tela vám zväčšíme kyselinou hyalurónovou bez operácie, rezania a s minimálnou bolesťou.

Aký je rozdiel? Porovnajte si metódy

 Plastika bez skalpelaKlasická plastická chirurgia
operácianie, ambulatný zákrokáno
narkózanie, lokálne znecitlivenieáno, celková
skalpel - rezanienieáno
jazvy
nieáno
veľký zásah do telanieáno
návrat do prácena druhý deňpomalší
cudzie látky do telanie, kyselina hyalurónová je telu vlastná látkaimplantáty
rizikácitlivosť na kyselinu hyalurónovú, testujeme pred zákrokomzlyhanie implantátov, kapsulárna kontraktúra, ruptúra, pokles, zmena miesta implantátov => ďalšie operácie
efektkrátkodobejší, od 1-2 rokov, ale na udržanie dlhodobého tvaru stačí po čase doplniť menšie množstvo kyseliny hyalurónovejdlhotrvajúcejší, ale implantáty treba po čase vymeniť alebo vybrať => +1 operácia
oblastiprsia-dekolt, hruď, zadoček, stehná, boky, lýtka, rukyprsia, hruď, lýtka, zadok (implantáty do zadočka sú jednou z najkomplikovanejších operácií s veľkým zásahom)
jedinečné riešeniazväčšenie hrúbky penisu, doplnenie objemu pyskov vagínynie

Pozrite si video a presvedčte sa sami

Primum Clinic neinvazivna plastika Body contouring

Ako to funguje?

Do konkrétnej časti tela malými vpichmi lekár vpichne kyselinu hyalurónovú Cristal Body, ktorá má špeciálne vyvinuté veľké molekuly, aby v tele vydržali čo najdlhšie.

Vďaka nej sa zväčší objem a vyformujú vaše krivky. Výsledný efekt je od 1-2 rokov, po tomto čase je možné dopichnúť menšie množstvo kyseliny hyalurónovej na udržanie tvaru dlhodobo.

Je to neivazívna metóda bez použitia skalpela či implantátov. Je výrazne menej bolestivá, pretože sa nič nereže. Nie je potrebná rekonvalescencia a ani obmedzený pohyb po zákroku. Šetrnejšia a prirodzenejšia metóda.

Dámy

Páni

Dámy & Páni

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top