Neinvazívna plastika tela kyselinou hyalurónovou

Ako prví na Slovensku predstavujeme komplexnú ponuku Body Contouringu – formovania tela kyselinou hyalurónovou bez skalpela. Neinvazívny body contouring je pomerne nová oblasť v estetickej medicíne, v Primum Clinic sa o vás postarajú lekári špecialisti priamo vyškolení na túto metódu.

Už sa nemusíte báť celkovej narkózy, či dať si do tela implantáty. Konkrétnu časť tela vám zväčšíme kyselinou hyalurónovou bez operácie, rezania a s minimálnou bolesťou.

Pozrite si video a presvedčte sa sami

Primum Clinic neinvazivna plastika Body contouring

Ako to funguje?

Do konkrétnej časti tela malými vpichmi lekár vpichne kyselinu hyalurónovú Cristal Body, ktorá má špeciálne vyvinuté veľké molekuly, aby v tele vydržali čo najdlhšie.

Vďaka nej sa zväčší objem a vyformujú vaše krivky. Výsledný efekt je od 1-2 rokov, po tomto čase je možné dopichnúť menšie množstvo kyseliny hyalurónovej na udržanie tvaru dlhodobo.

Je to neivazívna metóda bez použitia skalpela či implantátov. Je výrazne menej bolestivá, pretože sa nič nereže. Nie je potrebná rekonvalescencia a ani obmedzený pohyb po zákroku. Šetrnejšia a prirodzenejšia metóda.

Dámy

Páni

Dámy & Páni

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top