Neinvazívne zväčšenie pŕs - dekoltu kyselinou hyalurónovou PRIMUM Clinic

Zväčšenie pŕs – dekoltu kyselinou hyalurónovou bez skalpela

Krásne a prirodzené prsia. Bez plastiky?

Hľadáte riešenie na zväčšenie dekoltu a túžite po krajších prsiach? Ale nechcete podstupovať anestézu, mať jazvy, či vkladať si do tela implantáty, ktoré bude aj tak treba po čase vybrať?

Prsia – dekolt vám zväčšíme neinvazívne bez operácie kyselinou hyalurónovou. Okamžitý efekt.

 

 

 

Primum Clinic zvacsenie prs dekoltu

Ľahké a jednoduché

Do konkrétnej časti tela malými vpichmi lekár vpichne kyselinu hyalurónovú, ktorá má špeciálne vyvinuté veľké molekuly, aby v tele vydržali čo najdlhšie.

Vďaka nej sa zväčší objem a vyformujú vaše krivky. Výsledný efekt je od 1-2 rokov, po tomto čase je možné dopichnúť menšie množstvo kyseliny hyalurónovej na udržanie tvaru dlhodobo. (nepoužívame macrolane)

Je to neivazívna metóda bez použitia skalpela či implantátov. Je výrazne menej bolestivá, pretože sa nič nereže. Nie je potrebná rekonvalescencia a ani obmedzený pohyb po zákroku. Šetrnejšia a prirodzenejšia metóda.

Výsledkom je okamžitý estetický objemový efekt, augmentácia pŕs. Bez bolesti a s prirodzeným „zoom“ efektom. Objem zdvihne a formuje dekolt a tvar poprsia, upraví sa plochosť alebo jemný gravitačný pokles.

 

Vhodné pre štíhle ženy, ktoré si želajú plnší tvar dekoltu a majú

  • malé poprsie s chýbajúcim objemom dekoltu
  • mierne poklesnuté poprsie
  • asymetrie prsníkov
  • prsné implantáty, po operácii od seba posunuté s plochou hrudnou kosťou
  • strata objemu napríklad po chudnutí
  • neochota či nemožnosť podstúpiť chirurgický zákrok v celkovej anestézie s dlhodobým doliečovaním

Cena zákroku sa pohybuje podľa množstva injektovanej látky.

Predpokladom je dobrý zdravotný stav, bez systémových, metabolických a auto imúnnych ochorení. Nevhodné pre ženy, ktoré chcú otehotnieť v priebehu 1 roka a pre ženy ktoré dojčia. Výsledný efekt do 1 roka drží tvar, následným dopichovaním sa udrží požadovaný tvar dlhodobo.

Náš TIP – Začnite s menšiou korekciou a postupne si  vytvarujte objem.  Poskytujeme výrazné zľavy na  dopichnutie.

 

Aké skúsenosti majú ostatní?

Zväčšenie pŕs-dekoltu bez skalpela

Pre takýto typ zákroku som sa rozhodla z dôvodu, že som hľadala prirodzenejšie zväčšenie poprsia namiesto silikónov. Látka, ktorá mi bola vpichnutá do poprsia, sa postupom času vstrebáva do tela, nie je nebezpečná a prirodzene v tele mizne, čo je obrovská výhoda oproti silikónom (pre mňa dôležitý fakt).

Prvýkrat som tento zákrok podstúpila v okt 2013. Po konzultácii s lekárom sa rozhodla podstúpiť tento zákrok opäť po 2 rokoch (okt 2015), čo je odporúčaná doba na to, aby človek mohol opätovne podstúpiť zákrok. Pri prvom zákroku v 2013 mi bola kyselina hyalurónová pichaná do pŕs v tvare kruhu. Pri druhom zákroku 2015 do oblasti dekoltu (v tvare polmesiaca). Vďaka tomuto postupu sa mi prirodzene vyplnil dekolt v podprsenke. A moje prsia vyzerajú plnšie aj bez podprsenky. Bolesti v oblasti poprsia trvali pár dní, 7 dní som mala prsia previazané bandážou a pila som väčšie množstvo tekutín ako cez deň, ako za normálnych okolností (3l denne).

Tatiana
28r, NR kraj

Foto pred a po

neinvazivna plastika bez skalpela primum clinic

neinvazivna plastika bez skalpela primum clinic

Získajte viac info, objednajte sa

  • na čísle 0948 360 175
  • návštevou u nás Naša adresa
  • alebo vyplňte formulár:

* tieto údaje sú potrebné

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top