Odstránenie rozšírených cievok laserom

Rozšírené červené žilky na nose, lícach a rozacea

Vlásočnicové popraskané žilky červenej farby tvoria jemnú pavučinovú sieť, ktorých veľkosť priemeru je od 0,3 mm menšia. V ľudskom organizme zohrávajú dôležitú úlohu pri zásobovaní kožného tkaniva výživnými látkami. Pri istej genetickej predispozícii, používaním nevhodných krémov, nedostatkom hydratácie, vysušovaním pokožky na prudkom teple resp. veľkom chlade vznikajú rozšírené cievky, ktoré postupne strácajú elasticitu a tým schopnosť sa opätovne stiahnuť do pôvodného tvaru. Môžu sa v nich vytvoriť aj jemné zápalové procesy.

Pre ženy a mužov sú predovšetkým estetickým problémom, hlavne ak je tento problém ešte spojený aj s kožným ochorením rozacea – výraznejším začervenaním pokožky v oblasti líc a nosa.

Rozšírené cievky, metličky, vznikajú prevažne v strednom veku neraz aj ako dôsledok zlej životosprávy v kombinácii so stresom, alkoholom a pod.

V estetickej medicíne je niekoľko metód na ich korekciu. Jednou z najvhodnejších metód na odstránenie červených žiliek na tvári, nose a pavučinových név na nohách je použitie špeciálneho cievneho lasera istej vlnovej dĺžky, kde svetelná energia laserového lúča pôsobením tepla cievku zneviditeľní, t.j. rozpustí. Najvhodnejším obdobím na laserovanie sú jesenné a zimné mesiace. Ošetrenie je bezbolestné.

Odstránenie žiliek laserom, ošetrením prístrojom Dr. LASER:

  1. Na tvári – lícach
  2. Na tvári – pri korene nosa a v jeho okolí
  3. Na nohách – jemné metličky červenkastej farby

Akciová cena.

 

Pre pokožku s rýchlym sklonom k začervenaniu na lícach a k tvorbe rozšírených cievok ponúkame 2 produkty francúzskej profesionánej kozmetiky Rémy Laure na celodennú starostlivosť o citlivú pleť so sklonom k začervenaniu

  • Denná starostlivosť: Anti-Rougeurs Cream – Krém na začervenanie
  • Nočná starostlivosť: Soothing Cream – Mask – Maska s výživným krémom na skľudnenie citlivej pleti

AKCIOVÁ CENA

 

Laserovaním rozšírených cievok sa neodstraňuje príčina ich vzniku ale lieči sa len následok, preto je potrebné vedieť, že 1-2 rokoch sa cievky môžu vytvoriť na nových miestach a následne ich možno tiež odstrániť.

Prihlásiť sa na ošetrenie alebo objednať produkty na začervenanie mailom tu (stačí vyplniť formulár a do správy uviesť vašu požiadavku):

Získajte viac info, objednajte sa

  • na čísle 0948 360 175
  • návštevou u nás Naša adresa
  • alebo vyplňte formulár:

* tieto údaje sú potrebné

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top