Lifting obočia – Browlift

Zdvih obočia, známy aj ako „BROW LIFTING“,  je menší estetický chirurgický zákrok na hornej časti tváre, vykonávaný v lokálnej anestéze.

Zdvihnutím pokožky, ktorá sa zašije vnútorným šitím do vlasovej časti, sa zdvihne obočie do pôvodného miesta alebo vyššie tak, aby bol výsledkom zákroku mladistvý, svieži a rozjasnený pohľad. Ide o jeden z najžiadanejších „malých zákrokov“ kde je aj pri „malej korekcii pekný výsledný efekt“.

Ak je vašou predstavou len zdvih určitej časti obočia aj táto vaša predstava sa dá ľahko splniť. Výsledkom je jemná, menšia korekcia pohľadu, úprava oblúku obočia, ktorou sa dosiahne jemná a žiadaná estetická úprava okolia očí a omladenie.

Výhodou BROW LIFTu je čiastočný zdvih horných viečok, ktorý môže byť dobrým riešením v prípade, ak je pokles viečok menší.

Pre dosiahnutie celkového pekného efektu je možné liftovanú časť tváre jemne fixovať aplikovaním botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej. Podporou pre pomalšie starnutie je možné podloženie štruktúr pokožky niťovať PDO alebo Aptos niťami pre novotvorbu kolagénu a elastínu čo oddiali starnutie.

Lifting obočia súvisí s liftingom čela a môže sa vykonávať naraz. Viac informácií o liftingu čela.

Cena je orientačná a upresňuje sa na konzultácii podľa veľkosti korekcie a prípadných doplňujúcich ošetrení.

Pozri aj: lifting čela

Získajte viac info, objednajte sa

  • na čísle 0948 360 175
  • návštevou u nás Naša adresa
  • alebo vyplňte formulár:

* tieto údaje sú potrebné

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top