Referencie

Boli ste už u nás? Podeľte sa s vašimi pocitmi. Ďakujeme.

Zväčšenie pŕs-dekoltu bez skalpela

Pre takýto typ zákroku som sa rozhodla z dôvodu, že som hľadala prirodzenejšie zväčšenie poprsia namiesto silikónov. Látka, ktorá mi bola vpichnutá do poprsia, sa postupom času vstrebáva do tela, nie je nebezpečná a prirodzene v tele mizne, čo je obrovská výhoda oproti silikónom (pre mňa dôležitý fakt).

Prvýkrat som tento zákrok podstúpila v okt 2013. Po konzultácii s lekárom sa rozhodla podstúpiť tento zákrok opäť po 2 rokoch (okt 2015), čo je odporúčaná doba na to, aby človek mohol opätovne podstúpiť zákrok. Pri prvom zákroku v 2013 mi bola kyselina hyalurónová pichaná do pŕs v tvare kruhu. Pri druhom zákroku 2015 do oblasti dekoltu (v tvare polmesiaca). Vďaka tomuto postupu sa mi prirodzene vyplnil dekolt v podprsenke. A moje prsia vyzerajú plnšie aj bez podprsenky. Bolesti v oblasti poprsia trvali pár dní, 7 dní som mala prsia previazané bandážou a pila som väčšie množstvo tekutín ako cez deň, ako za normálnych okolností (3l denne).

Tatiana
28r, NR kraj

Nadmerné potenie dlaní

S aplikáciou botulotoxínu do dlaní mám veľmi dobrú skúsenosť. Aj keď aplikácia je trochu nepríjemná, dá sa vydržať a výsledok zotrval po dobu takmer 6 mesiacov. Odporúčam vyskúšať.

Jana
38r, DS

Výplň vrások a pier kyselinou hyalurónovou

Pekné, som spokojná, žiadne modriny, dobre to drží. Ústa také, že pasujú k tvári a nebije to do očí. Ešte prídem, rozmýšľam nad prsiami.

Silvia B.
nad 30r, Nitriansky kraj

ďakujem za možnosť zúčastniť sa

ďakujem za možnosť zúčastniť sa mimoriadne dobre zorganizovanom workshope na Primum clinic zameraného na neoperačné zväčšujúce korekčné zákroky intímnych partii tela a prsníkov. PRIVAT MED s.r.o. MUDr. Prídavka

PrivatMed s.r.o
MT

Znova

Vyskúšala som jeden zákrok, výplň vrások na tvári, je to v pohode, pekné, myslím, že prídem znova.

Adriana
46

Dlho som sa odhodlávala

Pre výplň som sa odhodlala po dlhom zvažovaní. S výsledkom som spokojná, je to prirodzené, hlavne okolo úst. Rozmýšľam, že by som vyskúšala ešte nite.

Elena Z.
TT kraj

Boli ste už u nás? Podeľte sa s vašimi pocitmi. Ďakujeme.

Odoberajte novinky z našej kliniky

Top